Dočasné uzavření MŠ do 16.10.2020

Vyhlášení povinné karantény

Z důvodu výskytu Covid-19 a zabránění dalšímu šíření, informujeme rodiče dětí z MŠ Praha 9 – Satalice, že byl u jednoho ze zaměstnanců školky bohužel potvrzen pozitivní test na Covid-19.

Na základě rozhodnutí Hygienické stanice hl. m. Prahy musí všichni zaměstnanci nastoupit povinnou preventivní karanténu.

Rodiče, kteří budou po tuto dobu čerpat ošetřovné se mohou u dětského lékaře prokázat tímto „Rozhodnutím o dočasném uzavření MŠ„.

Je nám velice líto potíží, které tato situaci rodičům způsobí, a pevně věříme, že bez dalších průtahů a komplikací budeme moci děti brzy ve školce opět přivítat.

19. 10. 2020: Nástup dětí ze tříd 1. třída – Kuřata, 3. třída – Koťata, 4. třída – Berušky.

Dle rozhodnutí Hygienické stanice hl. m. Prahy, pokud by nastoupily děti ze tříd 2. třída – Rybičky a 5. třída – Motýlci dne 19. 10. 2020 je nutné přinést potvrzení o negativním testu na Covid-19, který by měl vydat pediatr po dohodě s rodiči.

22. 10. 2020: Pokud nenastanou další komplikace, provoz MŠ bude obnoven pro všechny děti a zaměstnance.

V případě jakýchkoliv změn a nových informací, vás budeme informovat prostřednictvím našich webových stránek.

Děkujeme za pochopení a trpělivost během karanténních opatření.

ředitelka MŠ