Školka do kapsy​

Komunikace se školkou

Ve školce používáme pro rychlou komunikaci s rodiči aplikaci Twigsee, abychom usnadnili život jak rodičům, tak i nám.

Jako rodič uvidíte příspěvky, fotky, zprávy a informace týkající se vašich dětí a jejich tříd na jednom místě. Vše přehledně v jednoduché aplikaci Twigsee. Omlouvání dětí a komunikace se školkou už nebude díky Twigsee problém, ani zbytečná komplikace.

Přečtěte si, jak Twigsee funguje a co všechno přes tuto šikovnou aplikaci vyřešíte.

Jako rodiče máte kompletní přehled a informace o dění ve školce v mobilní aplikaci.

Vidíte pouze příspěvky, fotky, videa, zprávy a informace týkající se vašeho dítěte a jeho třídy.

Přehled o organizačních detailech, studijních plánech a důležitých milnících.

Historie komunikace na jednom místě.

Potřebujete omluvit dítě ze školky? Už nemusíte do školky volat, stačí otevřít aplikaci na mobilu a na 1 kliknutí své dítě pohodlně omluvíte z docházky i oběda.

My díky tomu máme přehled, s kým máme ve školce počítat.

Během roku objednáváme do školky fotografa, jezdíme do divadel a na výlety.

Abychom věděli kdo se bude fotit, kdo s námi pojede, atd. dáváme s předstihem na nástěnku do Twigsee anketu, abyste se mohli na focení, divadlo nebo výlet přihlásit.

My pak vidíme, koho máme nechat vyfotit a koho naopak ne, kdo pojede na výlet a kdo zůstane ve školce.

Kdy se jede? Kam? Co nabalit sebou? Teď se budeme opakovat – všechny informace najdete na Twigsee. Proto jsme tuhle šikovnou aplikaci v naší školce velmi oblíbili.

Všechny informace, které jste nacházeli na nástěnce ve školce, najdete na Twigsee, jednoduše, pohodlně, kdykoliv a kdekoliv.

Pokud přidáme nový příspěvek, vždy Vám přijde upozornění (notifikace) do aplikace na mobilním telefonu.

Přihláška k zápisu se vyplňuje v online formuláři, díky kterému je veškerá administrativa vyřízena během pár minut, v souladu s platnou legislativou a GDPR.

Po odeslání přihlášky budete mít okamžitě k dispozici ke stažení formulář Potvrzení od lékaře s hlavičkou školky.

K zápisu tak přijdete s již vyplněnými dokumenty.

Informace pro rodiče

Aby pro Vás bylo používání aplikace Twigsee co nejjednodužší, připravili jsme pro Vás několik doplňujících informací a odkazů:

V Praze dne 20.4.2023

ředitelka mateřské školky

Aplikace Twigsee je ve zkušebním provozu pouze pro
3. třídu-Koťátka.

Plný provoz pro celou MŠ bude spuštěn od 1.9.2023.