Platby stravného

Měsíční záloha na stravné je splatná vždy nejpozději do 10. dne daného měsíce, bankovním převodem.

• Číslo účtu: 181882400/0300 (ČSOB)
  • Variabilní symbol: Je přidělen každému dítěti – pokud jej ještě nemáte, zjistíte ho u vedoucí školní jídelny
  • Konstantní symbol: 308
  • Poznámka pro příjemce: Příjmení a Jméno dítěte

Výše měsíčních záloh

• pro 3 – 6ti leté děti:
    • za pro celodenní stravování: 760,-Kč (20x 38,-Kč)
    • za polodenní stravování: 580,-Kč (20x 29,-Kč)
  • pro 7mi leté děti:
    • za celodenní stravování: 800,- Kč (20x 40,-Kč)
    • za polodenní stravování: 620,- Kč (20x 31,-Kč)

Úhradu je možné provádět

• Měsíčně
  • Jednorázově za období
    • září-prosinec (4 měsíce) a
    • leden-červen (6 měsíců)
  • Platba přímým inkasem z účtu není možná

Vyúčtování zálohových plateb stravného proběhne na základě skutečné docházky vratkou na účet plátce, na vyžádání v lednu a v červenci aktuálního školního roku.

Stav stravovacího účtu vašeho dítěte (přeplatky/nedoplatky) můžete zjistit na vyžádání u vedoucí školní jídelny, osobně nebo emailem.
Prosím mějte na paměti, že platby se v našem systému objeví za 1-3 dny, po dni platby (dle banky ze které byla platba provedena).

Kontaktní e-mail: jidelna@ms-satalice.cz

Výše stravného je stanovena vyhláškou o školním stravování číslo 107/205 Sb., finanční limity na nákup potravin.

V Praze dne 28.8.2019

Marie Špalková