Fotogalerie

Fotografie z našich akcí

Od školního roku 2023/2024 jsme v naší školce zavedli systém Twigsee (školka do kapsy) a proto zde již umisťujeme fotografie velice zřídka a vetšinou jen ze společných aktivit několika tříd nebo celé školky.

Rodiče dětí, které navštěvují naši školku, nejsou o nic ochuzeni, protože přes aplikaci Twigsee dostávají veškeré informace a fotografie přímo do svého mobilu.

Dnes byl Den Země, do kterého jsme se také zapojili. Uklízeli jsme okolí školky a také v oboře, protože chceme mít čistou planetu. Nasbírali jsme několik plných pytlů odpadků. Děti se také učí odpad třídit a vědí, kam patří.
Dnes jsme měli ve školce vánoční besídku, během které nám všechny třídy ukázaly svá krásná vystoupení. A přišel i Ježíšek, který nám nadělil spoustu krásných dárečků.
Dnes si děti užily zábavné čertovsky andělské dopoledne a svou návštěvou nás dokonce potěšil i sám Mikuláš se svou družinou.
Dnes jsme měli ve školce velice zajímavou návštěvu - několik krásných dravých ptáků, o kterých jsme se dozvěděli mnoho zajímavého. Bylo to velice poučné dopoledne.
Dnes třída Motýlků vyrazila do divadla Minor na představení "Polní žínka Evelīnka". Moc se nám všem líbilo a užili jsme si i focení s hlavní postavou Evelínkou.
Také jízda vlakem měla své kouzlo. Pan strojvůdce nás pozval do řídící kabiny, ukázal nám motor soupravy i její elektrorozvodnou skříň. Velká legrace byla i s panem průvodčím, děti se bavily a smály až do Satalic.
S pozdravem R. Štanclová
Děti otevírají kouzelným klíčem "Jaro" a zahradu ve školce.
Slavnost se velmi povedla,děti přišly oblečeni v jarních motivech. Zazpivaly jarní písničky pod májkami a za doprovodu skotských dud jsme se vydaly průvodem po Satalicich a všude po cestě vitaly jarní náladu a předávaly ji dal všem lidem, dětem a zvířátkům.
Bylo to krásné a na cestu nám zasvítilo i sluničko🌞.
Venku pomalu přichází jaro a s ním i čas pravidelné návštěvy předškoláků u starších kamarádů v prvních a druhých třídách naší základní školy. Bývá to vždy velká událost jak pro děti z mateřské školy, tak i pro ty "školní". A stejně tomu bylo i letos.
Školáci se hodně těšili, ale taky trochu báli. Zvládnou se postarat o menší kamarády? Dokážou jim správně pomoci se zadanými úkoly? Budou jim umět vše vysvětlit? Tíha zodpovědnosti byla veliká, ale výsledek za to rozhodně stál. Vše se totiž krásně podařilo a spokojenost na tvářičkách předškoláčků byla pro všechny školáky, kteří o ně vzorně pečovali, tou nejlepší odměnou!

Mgr. Jarmila Křížková, třídní učitelka I.A