Fotogalerie

Fotografie z našich akcí

Od školního roku 2023/2024 jsme v naší školce zavedli systém Twigsee (školka do kapsy) a proto zde již umisťujeme fotografie velice zřídka a vetšinou jen ze společných aktivit několika tříd nebo celé školky.

Rodiče dětí, které navštěvují naši školku, nejsou o nic ochuzeni, protože přes aplikaci Twigsee dostávají veškeré informace a fotografie přímo do svého mobilu.

Děti se ve školce učí péct chleba od úplného základu. Vyzkouší si jak se mlátí obilí, mele mouka, zadělává kvásek a následně i těsto na chléb.
Dnes jsme se dozvěděli hodně o tom, jak žijí nevidomí lidé, vyprávěli jsme si s nevidomou Kačkou, zkusili si co a jak dělají, vyzkoušeli Braillovo písmo a mnoho dalšího.
V nemocnici pro medvídky poznáváme co je rentgen, odhalujeme zlomenou ruku a musíme také operovat. Nakonec byla všechna zvířátka ošetřena.
Kdo to umí jako my!!!
Naučili jsme se masáž srdce, zastavit krvácení, telefonní číslo pro přivolání pomocí. Viděli jsme jak to v takové sanitce vypadá. Víme kde máme žaludek a spoustu jinych důležitých věcí.