fotografie z našich aktivit

Dnes byl Den Země, do kterého jsme se také zapojili. Uklízeli jsme okolí školky a také v oboře, protože chceme mít čistou planetu. Nasbírali jsme několik plných pytlů odpadků. Děti se také učí odpad třídit a vědí, kam patří.
Dnes jsme měli ve školce vánoční besídku, během které nám všechny třídy ukázaly svá krásná vystoupení. A přišel i Ježíšek, který nám nadělil spoustu krásných dárečků.
Dnes si děti užily zábavné čertovsky andělské dopoledne a svou návštěvou nás dokonce potěšil i sám Mikuláš se svou družinou.
Dnes jsme měli ve školce velice zajímavou návštěvu - několik krásných dravých ptáků, o kterých jsme se dozvěděli mnoho zajímavého. Bylo to velice poučné dopoledne.
Děti otevírají kouzelným klíčem "Jaro" a zahradu ve školce.
Slavnost se velmi povedla,děti přišly oblečeni v jarních motivech. Zazpivaly jarní písničky pod májkami a za doprovodu skotských dud jsme se vydaly průvodem po Satalicich a všude po cestě vitaly jarní náladu a předávaly ji dal všem lidem, dětem a zvířátkům.
Bylo to krásné a na cestu nám zasvítilo i sluničko🌞.
Během ukončení školního roku, se nám představily všechny třídy se svým vystoupením. Viděli jsme třeba španělské tance, tanec papoušků, piráty a další. Děkujeme všem za účast, dětem za krásná vystoupení a těšíme se v příštím školním roce.