Aktuality

Výlet 4. třídy do Chlumce nad Cidlinou

Tak jsme konečně i my „předškoláci“ vyrazili na dlouho očekávaný výlet na zámek Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou.

Počasí nám sice moc nepřálo, ale přesto jsme se vydali cestou víl, kde splnění úkolů byla hračka a ty jsme zvládli na jedničku. A to nás ještě čekalo to nejlepší – prohlídka zámku, kde nás provedly princezny pohádkovými komnatami. Tam na nás čekala Sněhurka s trpaslíky, Zlatovláska s Jiříkem, Růženka a Popelka se svými princi a nakonec Zubejda a Lotrando.

Potom jsme se vyfotografovali v nádherných kostýmech princezen a rytířů a fotku jsme si odnesli domů.

A protože nám už kručelo v bříšku, připravili nám výborný oběd.

Ale všechno jednou končí a tak i my jsme se vydali na cestu domů.

 

Vaše děti ze třídy Berušek a paní učitelky