Příprava pro školní rok 2023/24

Vážení rodiče,

školní rok 2022/23 je úspěšně za námi a já bych vám jménem školky chtěla poděkovat za vzájemnou spolupráci.

Zároveň vás chci informovat o novince, kterou jsme již otestovali ve 3.třídě na konci uplynulého školního roku, a kterou zavádíme naplno pro celou školku počínaje prvním školním dnem nového školního roku 2023/24, tj. od 4.září 2023.

Jedná se o nasazení a využití webové a mobilní aplikace Twigsee, aneb Školka do kapsy.

Všem rodičům odešleme během následujících dní email s informacemi a podrobnostmi o fungování této aplikace, včetně odkazů na návody a další potřebné informace.

Pokud máte zájem, můžete si již nyní přečíst zde, jak Twigsee funguje a co všechno přes tuto šikovnou aplikaci vyřešíte.

Věříme, že oceníte možnosti a výhody Twigsee pro komunikaci mezi námi a že nám s úspěšným zavedením pomůžete, vyplníte všechny potřebné informace a budete ji plně využívat.

V Praze dne 4.8.2023

ředitelka mateřské školky