Vyhodnocení dotazníku a ankety

Vážení rodiče,

děkujeme všem, kteří jste si našli čas a vyplnili Dotazník a Anketu ohledně fungování webových stránek a odběru novinek.

Jak jsme slíbili, přinášíme jejich vyhodnocení a také závěry, které jsme po zhodnocení výsledků učinili

Dotazník: Webové stránky

• Dotazník byl otevřen 21 x
  • Vyplněn byl 12 x
  • Ve 3 případech požadavek na doplnění informací uváděný na nástěnkách v šatnách jednotlivých tříd.
  • V 1 případě požadavek na více fotografií.
  • V 1 případě požadavek na připomínání blížících se akcí.

Většina otázek se týkala zhodnocení vzhledu, ovládání a obsahu webových stránek s možností doplnit, co případně na webu postrádáte.

Jsme rádi, že hodnocení je velice příznivé a webové stránky se líbí a jsou jednoduše použitelné.

Závěr:
Webové stránky nepotřebují žádnou velkou rekonstrukci nebo redesign, jen menší úpravy.

Informace na nástěnkách, kromě stálých informací, které najdete i na webu, jsou operativní/denní a většina rodičů je na tento zdroj zvyklá.  Pokud potřebuje být rodič individuálně informován, může se vždy obrátit na příslušnou učitelku ve třídě. Může si dohodnout schůzku, nebo vše vyřeší s učitelkou v šatně. Vždy tak aby měli na diskusi čas a klid.

Ne každý kontroluje emaily nebo webové stránky několikrát denně, ale dítě do a ze školky vodí vždy, takže informace na nástěnce není problém zkontrolovat.

Informace v této době byly  podávány tak, jak jsme je považovali za nutné. Neprobíhaly schůzky, neprobíhaly zápisy, tak jak jsme byli zvyklí mnoho let nazpátek. Vše je jiné a my doufáme, že se vrátíme brzy do starých kolejí.

Jelikož mluvené slovo je pro nás přijatelnější než psané, je upřímné, výstižné a konkrétní, budou na stránkách vždy jen ty nejnutnější informace.

Anketa: Odběr novinek

• Anketa byla otevřena 117 x
  • Vyplněna byla 48 x
  • 98% respondentů odpověděla, že má zájem o možnost registrovat se k odběru novinek publikovaných na webu, a jejich zasíláním emailem.
  • 85% respondentů preferuje zasílání novinek v okamžiku, kdy bude nějaká publikována.
  • V 1 odpovědi je požadována možnost omlouvat neúčast dítěte online formou.
  • V 1 odpovědi je požadována lepší komunikace školky směrem k rodičům.

Všechny otázky se týkaly dotazů jestli chcete mít možnost odběru novinek z našeho webu.

Závěr:
Jednoznačný výsledek nás přesvědčil a ODBĚR NOVINEK jsme implementovali. Již nyní se tedy můžete k jejich odběru registrovat.

Ještě jednou vám děkujeme za účast na průzkumu a doufáme, že navržené úpravy a novinky na webu se vám budou líbit.

MŠ Praha 9 – Satalice